Obchůdek ⚜️U Lottky⚜️ je již ZAVŘENÝ 😔💫💞
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 10:00-15:00 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Novinky
20.04.2026
U Lottky se loučí… ale nekončí
Někdy věci nekončí… jen se proměňují. Vše totiž přichází ve správný čas, a tak jak má. Náš milovaný prostor ⚜️U Lottky ⚜️byl místem setkání, sdílení,... číst celé
08.11.2024
NOVINKA v Neurokódech ⚡BOOST ⚡
   NOVINKA !!!                  NOVINKA !!! BOOST  Buďte První, kdo zažije zcela novou energetickou náplast.                                       ... číst celé
28.05.2024
NEUROKÓDY
  Co to vlastně jsou ty NEUROKÓDY..? Někdo jim také říká "Zázračné náplasti" ,  jsou vyvinuty Vibrotaktilní technologii (VTT). Jak Fungují ? Tec... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
⚜️U Lottky⚜️ se loučí… ale nekončí
20.04.2026 PŘÍBĚHY...
⚜️U Lottky⚜️ se loučí… ale nekončí
Když se kapitola uzavírá… aby mohla začít nová 🩷💫 číst celé
Daniela Daniela
Jmenuje se Daniela a vypadá jako Andělka. Její energie je tak klidná a léčivá.... 💫 Ta tady je její vzkaz pro Vás. Takže teď, když přijdete do ⚜️Lottk... číst celé
Nová "Tvář" v Lottce Nová "Tvář" v Lottce
Věříte na "náhody" ? Já Ne. VŠE má svůj důvod i záměr. A myslím, že lidé vymysleli toto slovo, protože nevěděli, jak si vysvětlit a pojmenovat situa... číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

 

 

 

 

 

#LINK#

Můžete se kdykoli odhlásit. 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. PŘÍBĚHY...
  4. Jak pronikla do Říše bylin
16.01.2023
PŘÍBĚHY...

Jak pronikla do Říše bylin

Mé jméno je Sara....
a svou první Levanduli jsem zasadila před 3mi lety ( dnes jí říkám "Zakladatelka") a to jsem ještě absolutně netušila, co se bude dít.....

                                                                                                           

Ale abych nepřeskočila to opravdu zásadní....


Když jsem si brala svého Muže, dala mi jeho maminka Orchidej v maličkém květináčku... položila jsem ji na okno u schodů....a pak to začalo... chodila jsem kolem ní x krát, až jednoho dne jdu...a cítím jak potřebuje vodu.... vzala jsem ji, postavila do vany a zahrála si s ní na " monzunový déšť" :-)

Od té doby jako bych začala rozumět řeči rostlin..... a najednou má  LEVANDULE -Zakladatelka vykvetla a já začala tvořit z jejich květů....
Když to viděl manžel, dovezl mi asi 16 sazenic, které jsme zasadili u terasy. Nějak mi to nedalo a koupila jsem si semínka a zkusila je zasadit doma do truhlíku...a ejhle.....ony rostly ...a rostly.... a teď...jsou už velký jako ty koupený a dokonce letos kvetly 2x holky šikovný.
Ta nádhera, když Levandule vykvetly... těch čmelačků a motýlků....úplně mě to učarovalo.
některý květy jsem usušila ( z těch teď můžete mít doma Hřejivé Levandulové polštářky), jiný naložila ( tinktura z nich je velmi účinná při bolesti kloubů, svalů, atd.) a další zdestilovala a udělala z nich Éterický olej a Hydrolát ( který je úžasný na pokožku, která je suchá, namáhaná, zarudlá, spálená. ALE...když si ho nastříkáte na obličej...ta vůně a jemnost...to je neskutečný zážitek ).

Já  jsem se tak nadchla, že mi manžel udělal 3 pole pro Levandule. Dvě z nich už jsou skoro plné, ale to třetí....na tom budou samé bylinky a jen ony.
Naučila jsem se totiž vyrábět hydroláty a éterické oleje z nich a přišla jsem na to, že umí pomoci při různých neduhách jak na těle, tak na duši ( ale to už je jiný příběh. Je o tom, jak "Vrána k Vráně sedá" :-) a jak Vesmír umí každého z nás nasměrovat).

Je zvláštní...

LETOS jsou kolem mne všichni nemocní a já..... zdravá jako Řípa....piju si ty své Lektvary a je mi bezvadně.

Takže..... jsem se rozhodla, že vytvořím tyto stránky a i Blog, kde budu psát své někdy až neskutečné zážitky s Levandulí a Bylinkami..... ZAMILOVALA JSEM SE A NADCHLA.
A chci to všechno šířit dál, aby se co nejvíce z vás dozvědělo o tom, jak velkou Moc mají Bylinky a taky to, že když se s nimi sžijete....nepotřebujete nic jiného.

Budete milovat a opečovávat Přírodu a její Dary.

Své produkty se snažím dělat poctivě, přírodně a hlavně s láskou.
Mám pouze čtyři kolegy, bez kterých by nic z toho co dělám nešlo. Všichni je moc dobře znáte....říkáte jim .... ZEMĚ, VODA, OHEŇ a VZDUCH.

A má asistentka je MÚZA, která mi ukazuje další a další možnosti. 

Tak to jsem Já...Ta, které vždy uvadla i umělá kytka     :-D

 


No a to je asi pro dnešek vše.... :-)

Takže zase někdy u dalšího psaní.....  Sara

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit.
Nejčtenější na blogu

Krámek v Berouně je již sice zrušený a chvíli potrvá, než sem přidám všechny produkty na které jste byli zvyklí.... tak pokud Vám dojdou vzorky
 
vykuřovadel a nebo cokoliv, klidně mi napište a domluvíme se na poslání nebo dovozu (pokud jste z Berouna a okolí ) 🥰
 
Sara
 
 

                                               

Kontakty
U Lottky
Zákaznická podpora Eshop - Sara Lepková
Zákaznická podpora Eshop - Sara Lepková
(Po-Pá, 10:00-15:00 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz