


#LINK#
Můžete se kdykoli odhlásit.
Jak tak krásně začalo svítit sluníčko, už mi to nedá a chodím okukovat moje Levandule ♥ :-)
Nemůžu se dočkat, až začnou naplno zase růst a kvést :-)
Tak jsem si řekla, že si sem odložím fotky, jak políčka vznikaly..... a kdo ví..... třeba to Jaro přivolám ;-))
Takhle vznikalo Moje první políčko, které jsem chtěla mít plné levandulí už na podzim, aby hned z jara Levandule vyrazily za sluníčkem.
.jpg)
A povedlo se to :-)
Jsem ráda, že mám fotku toho, jak byly prťavé, protože letos z nich budou velký keře plné květů, čmeláčků a motýlků.
.jpg)
Tady je druhé,
které je asi 3x větší a bude překrásné až rozkvete :-)

No joooo... modelky moje mi pomáhaly jak se dalo :-DDDDD

A tady už jsem byla na řadě jááá....a sadila a sadila....Ale ještě je tam spousta místa pro další sazeničky, které tam na jaře poputují......


No a pak mám připravený ještě třetí ♥ , a tam budou bylinky, kam až bude třeba a zbytek ........ samozřejmě Levandule ♥





